Zapytaj o bezpłatne pomiary poziomów: 662 055 846

Solidna Ekipa” to program Lafarge oferujący inwestorowi kompleksowe rozwiązanie w zakresie zakupu i wykonawstwa produktów Lafarge. Nowe rozwiązanie polega na zakupie kompleksowej usługi – dostawy betonu wraz z wykonawstwem. Inwestor podpisuje z Lafarge umowę, która gwarantuje zarówno dostarczenie materiału, jak i wykonanie usługi jego wbudowania na placu budowy. Inwestycja rozliczana jest przez Lafarge w metrach kwadratowych wykonanej pracy, a nie w metrach sześciennych dostarczonego materiału. Lafarge ponosi pełną odpowiedzialność za produkt finalny, czyli za wykonaną inwestycję.

Tak wykonana inwestycja gwarantuje inwestorowi zastosowanie odpowiednich materiałów, technologii prac, dzięki którym jesteśmy w stanie wykorzystać do maksimum możliwości i korzyści jakie płyną z zastosowania naszych produktów. Dzięki optymalizacji w doborze materiałów i rozwiązań jesteśmy w stanie zaproproponować bardzo atrakcyjne jakościowo i cenowo oferty na kompleksowe wykonawstwo. Po zakończeniu prac inwestor otrzymuje gwarancję na gotowy produkt. „Solidna Ekipa” to program, w którym można realizować wszystkie poziome aplikacje na bazie następujących produktów oferowanych przez Lafarge: Agilia Sols A – wylewki anhydrytowe z betonu
samozagęszczalnego, Artevia Kolor i Dekor – nawierzchnie z betonów dekoracyjnych


solidna ekipa lafarge

Solidna Ekipa” – krok po kroku

 

01Kontakt z przedstawicielem handlowym Lafarge Beton

Dzięki kontaktowi z naszymi przedstawicielami handlowymi możecie Państwo liczyć na bezpośrednią rozmowę, spotkanie na miejscu inwestycji, doradztwo techniczne jak i dobór najekonomiczniejszego rozwiązania. Przedstawiciel wyjaśni również krok po kroku na czym polega realizacja w systemie Solidna Ekipa.


02Oferta cenowa w systemie „Solidna Ekipa” na produkt wraz z realizacją

Po przeprowadzeniu oględzin, wstępnych pomiarów i wstępnej akceptacji dotyczącej zaproponowanego rozwiązania otrzymacie Państwo kompleksową ofertę cenową uwzględniającą zakres prac który został omówiony na spotkaniu.


03Umowa pomiędzy Inwestorem a Lafarge

Akceptacja przedstawionej oferty wiąże się z podpisaniem przez Inwestora prostej umowy określającej zasady współpracy przy realizacji zadania.


04Prace wykonawcze

Po podpisaniu umowy i określeniu terminu realizacji prac rozpoczynamy prace wykonawcze prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami w tym zakresie jak również wytycznymi i technologią charakterystyczną dla każdego z wbudowywanych produktów. Prace prowadzone są przez specjalistów - wykwalifikowanych aplikatorów autoryzowanych przez firmę Lafarge.


05Odbiór wykonanych prac przez Inwestora

Zakończenie prac zawsze związane jest z odbiorem wykonanych prac.


06Gwarancja Lafarge na gotowy produkt

Po podpisaniu protokołu odbioru inwestor dostaje od Lafarge gwarancję na wykonaną posadzkę w systemie „Solidna Ekipa”


Jeśli są Państwo zaintersowani wykonaniem posadzki poprzez program "Solidna Ekipa" proszę o kontakt, prześlemy szczegółowe informacje. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas

  • Proszę podać prawdziwego maila, żebyśmy mogli się z Państwem skontaktować!
  • Wysyłając zapytanie z formularza i klikając poniższy przycisk "wyślij zapytanie" zgadzam się na przetwarzanie danych zgodnie z klauzulą RODO na podstawie RODO art 6 ust. 1 lit. a

Zadzwoń:
Zadzwoń:662 055 846
Napisz do nase-mail