Zapytaj o bezpłatne pomiary poziomów: 662 055 846

Szanowni Państwo!

Firma AXAMI zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem posadzek samopoziomujących na bazie płynnej wylewki anhydrytowej AGILIA SOLS A. Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w zakresie posadzek anhydrytowych i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze doświadczenie obejmuje prestiżowe budowy jak realizacja na 12 piętrze w biurowcu przy ul. Starościańskiej w Warszawie, pałac w Smoszewie czy też osiedle domów jednorodzinnych w Łodzi oraz Chotomowie. Ponadto wykonaliśmy wiele posadzek w domach wielorodzinnych o powierzchniach przekraczających 600 m2, a także szereg mniejszych realizacji w domkach jednorodzinnych.

Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą wylewek anhydrytowych samopoziomujących, produkowanych przez francuską firmę HOLCIM dawniej LAFARGE. Jako światowy lider w produkcji materiałów budowlanych, ze 170-letnią tradycją i doświadczeniem, Grupa Holcim wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla przemysłu budowlanego. Firma obecna jest w 78 krajach na całym świecie, koncentrując swoją działalność na szybko rosnących rynkach.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo zarówno w zakresie projektowania jak i realizacji poszczególnych etapów wykonywania posadzki. Współpracujemy z firmami zajmującymi się układaniem instalacji ogrzewania podłogowego oraz z instalatorami pomp ciepła.
agilia sols axami
lafarge solidna ekipa
solidna ekipa najciekawsza 2017

Obszar obsługi

Maksymalna odległość na jaką możemy dostarczyć materiał to ok 150 km od węzła (maksymalny czas transportu 3 godziny)

WĘZEŁ 1

ul. Zawodzie 14, 02-981 Warszawa

węzeł 1

WĘZEŁ 2

ul. Adamowicza 9, 05-530 Góra Kalwaria

węzeł 2

Napisz do nas

  • Proszę podać prawdziwego maila, żebyśmy mogli się z Państwem skontaktować!
  • Wysyłając zapytanie z formularza i klikając poniższy przycisk "wyślij zapytanie" zgadzam się na przetwarzanie danych zgodnie z klauzulą RODO na podstawie RODO art 6 ust. 1 lit. a

Zadzwoń:
Zadzwoń:662 055 846
Napisz do nase-mail